Usta Analist 2 Altcoin İsmi Verdi: Uzun Vadeli İyi Seçim!

Kripto para piyasası bu hafta rollercoaster yolculuğu yaptı. Hafta içinde sert düşüş yaşayan Bitcoin ve altcoin’ler hafta sonu kayıplarını büyük ölçüde telafi etti. Lider kripto Bitcoin 56 bin dolara kadar düştükten sonra 64 bin dolara bir sıçrama yaptı. Dogecoin gibi bazı alcoin’ler ise kazançlarını katladı. Bu atmosferde geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, kırmızı-sıcak bir altcoin üzerindeki görüşünü güncelliyor. Ayrıca analist, lider altcoin Ethereum’un bir rakibi için beklentilerini paylaşıyor.

Altcoin Sherpa, ONDO üzerinde uzun vadeli yükselişini sürdürüyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasasındaki hareket baş döndürücü olmaya devam ediyor. Piyasa çöktü derken bir anda uçuşa geçiyor. Bu da yatırımcıları ve traderları temkinli olmaya itiyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, bir fikir vermesi adına son tahminlerini takipçileriyle paylaştı. Analist, Ondo Finance (ONDO) üzerinde uzun vadeli yükselişte olduğunu söylüyor. Ondo Finance, gerçek dünya varlıklarını (RWAs) tokenlaştırmaya odaklanan bir proje. Analist, ONDO için görüşlerini şu şekilde açıklıyor:

ONDO: Hala en iyi performans gösteren altcoin’lerden biri. Ayrıca, başarılı bir şekilde ayakta kaldı. Dahası şu anda RWA alanında da lider konumunda. Bence bu güçlü görünüyor. Yine de çok aktif bir işlem değil. Şimdilik sadece satın almak ve elde tutmak daha iyi.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, ONDO, 18 Ocak’ta bu yılın en düşük seviyesi olan 0,082 dolardan %920’den fazla artışla yazı sırasında 0,8236 dolardan işlem görüyor. Token günlük grafiğinde yatay seyrederken, haftalık grafiğinde %7,6 artış kaydetti.

Bu olduğunda SUI, Hades’e nükleer bomba atacak!”

Analist, daha sonra katman-1 akıllı sözleşme platformu Sui’ye (SUI) bakıyor. Altcoin Sherpa, SUI’nin bir token un-lock nedeniyle düşüşe geçeceğini tahmin ediyor. SUI için bir sonraki kilit açma işlemi Mayıs ayı sonunda gerçekleşecek. Kripto projesi, bu etkinlikte 999,23 milyon tokeni beş paydaş arasında dağıtmayı planlıyor. Token unlock, yeni satılabilir arz göz önüne alındığında genellikle düşüş olarak algılanır. Bu bağlamda Altcoin Sherpa şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Bir coin’in teknoloji açısından ne kadar iyi/güçlü olduğu önemli değil. SUI, yatırımcılar tokenlarını almaya başladığında Hades’e nükleer bomba atacak. Yine de bu şey çıkış pompalarına sahip olacak. Bu yüzden muhtemelen yeşil kutu satın alabilir, mini pompalamasını bekleyebilir ve ardından short’layabilirsiniz.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada SUI, son 24 saatte %2,7’den fazla düşüşle yazı sırasında 1,10 dolardan işlem görüyordu. Piyasadaki pozitif havaya rağmen token kırmızı bölgede duruyor. Ayrıca SUI, haftalık grafiğinde %9,1 kayıp gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir